بایگانی آبان ۱۳۹۶ :: 🍃🌸 اعتدال در مسیر اصلاحات🌸🍃

🍃🌸 اعتدال در مسیر اصلاحات🌸🍃

{ دکتر حسن روحانی }
🍃🌸 اعتدال در مسیر اصلاحات🌸🍃

Admin
علی گنجی زاده
Ali Ganji Zadeh

آخرین مطالب
نویسندگان
پیوندها

۶۲۵ مطلب در آبان ۱۳۹۶ ثبت شده است

متن پیام سرلشکر سلیمانی به این شرح است: 
بسم الله الرحمن الرحیم

انّافَتَحنا لَکَ فتحاً مُبینا

محضر مبارک رهبر عزیز و شجاع انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی

سلام علیکم 
شش سال قبل فتنه ای خطرناک شبیه فتنه های زمان امیرالمؤمنین (علیه السلام) که فرصت و حلاوت درک حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) را از مسلمانان سلب نمود این بار پیچیده و آغشته به سمّ صهیونیسم و استکبار همچون طوفانی ویرانگر، عالم اسلامی را درنوردید. 
این فتنه خطرناک و مسموم با هدف آتش افروزی وسیع در عالم اسلامی و درگیر نمودن مسلمانان با یکدیگر، توسط دشمنان اسلام ایجاد گردید. حرکت خبیثانه ای که تحت نام "حکومت اسلامی عراق و شام" در همان ماه های اولیه موفق شد با اغفال دهها هزار جوان مسلمان دو کشور ، بسیار اثر گذار و سرنوشت ساز عالم اسلامی "عراق" و "سوریه" را دچار بحران بسیار خطرناکی کند و صد ها هزار کیلومتر مربع از اراضی این کشورها را همراه با هزاران روستا، شهر و مراکز مهم استانی به تصرف درآورد و هزاران کارگاه و کارخانه و زیرساخت های مهم این کشور ها از جمله، راهها، پل ها، پالایشگاهها، چاهها و خطوط نفت و گاز و نیروگاه های برق و موارد دیگری از این نوع را تخریب نمودند و شهرهای مهمی همراه با آثار گران بهای تاریخی و تمدن ملی آنها را با بمب گذاری از بین برده و یا سوزاندند. 
اگر چه آمار خسارت های وارده قابل احصاء نیست اما بررسی های اولیه حاکی از پانصد میلیارد دلار می باشد. 
در این حادثه، جنایات بسیار دردناکی که غیر قابل نمایش است رخ داد؛ از جمله: سربریدن کودکان یا پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل خانواده های خود، به اسارت گرفتن دختران و زن های بی گناه و تجاوز به آنان، سوزاندن زنده زنده افراد و ذبح دسته جمعی صدها جوان. 
مردم مسلمان این کشورها متحیر از این طوفان مسموم, بخشی گرفتار خنجرهای برنده جنایتکاران تکفیری گردیدند و میلیون ها نفر دیگر خانه و کاشانه خود را رها کرده و آواره شهرها و کشورهای دیگر شدند. 
در این فتنه سیاه، هزاران مسجد و مراکز مقدس مسلمانان تخریب و یا ویران گردید و بعضاً مسجد را به همراه امام جماعت و نماز گزاران آن با هم منفجر نمودند. 
بیش از شش هزار جوان فریب خورده به نام دفاع از اسلام به صورت انتحاری با خودروهای پر از مواد منفجره خود را در میادین، مساجد، مدارس، حتی بیمارستانها و مراکز عمومی مسلمان ها منفجر کردند؛ که در نتیجه این اعمال جنایتکارانه ده ها هزار مرد، زن و کودک بی گناه به شهادت رسیدند.

متن پیام سرلشکر سلیمانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم انّافَتَحنا لَکَ فتحاً مُبینا محضر مبارک رهبر عزیز و شجاع انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی سلام علیکم شش سال قبل فتنه ای خطرناک شبیه فتنه های زمان امیرالمؤمنین (علیه السلام) که فرصت و حلاوت درک حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) را از مسلمانان سلب نمود این بار پیچیده و آغشته به سمّ صهیونیسم و استکبار همچون طوفانی ویرانگر، عالم اسلامی را درنوردید. این فتنه خطرناک و مسموم با هدف آتش افروزی وسیع در عالم اسلامی و درگیر نمودن مسلمانان با یکدیگر، توسط دشمنان اسلام ایجاد گردید. حرکت خبیثانه ای که تحت نام "حکومت اسلامی عراق و شام" در همان ماه های اولیه موفق شد با اغفال دهها هزار جوان مسلمان دو کشور ، بسیار اثر گذار و سرنوشت ساز عالم اسلامی "عراق" و "سوریه" را دچار بحران بسیار خطرناکی کند و صد ها هزار کیلومتر مربع از اراضی این کشورها را همراه با هزاران روستا، شهر و مراکز مهم استانی به تصرف درآورد و هزاران کارگاه و کارخانه و زیرساخت های مهم این کشور ها از جمله، راهها، پل ها، پالایشگاهها، چاهها و خطوط نفت و گاز و نیروگاه های برق و موارد دیگری از این نوع را تخریب نمودند و شهرهای مهمی همراه با آثار گران بهای تاریخی و تمدن ملی آنها را با بمب گذاری از بین برده و یا سوزاندند. اگر چه آمار خسارت های وارده قابل احصاء نیست اما بررسی های اولیه حاکی از پانصد میلیارد دلار می باشد. در این حادثه، جنایات بسیار دردناکی که غیر قابل نمایش است رخ داد؛ از جمله: سربریدن کودکان یا پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل خانواده های خود، به اسارت گرفتن دختران و زن های بی گناه و تجاوز به آنان، سوزاندن زنده زنده افراد و ذبح دسته جمعی صدها جوان. مردم مسلمان این کشورها متحیر از این طوفان مسموم, بخشی گرفتار خنجرهای برنده جنایتکاران تکفیری گردیدند و میلیون ها نفر دیگر خانه و کاشانه خود را رها کرده و آواره شهرها و کشورهای دیگر شدند. در این فتنه سیاه، هزاران مسجد و مراکز مقدس مسلمانان تخریب و یا ویران گردید و بعضاً مسجد را به همراه امام جماعت و نماز گزاران آن با هم منفجر نمودند. بیش از شش هزار جوان فریب خورده به نام دفاع از اسلام به صورت انتحاری با خودروهای پر از مواد منفجره خود را در میادین، مساجد، مدارس، حتی بیمارستانها و مراکز عمومی مسلمان ها منفجر کردند؛ که در نتیجه این اعمال جنایتکارانه ده ها هزار مرد، زن و کودک بی گناه به شهادت رسیدند.

A post shared by Ayatollah Hashemi Rafsanjani (@hashemi_rafsanjani_ir) on

🔴 از اوج عزّت تا حضیض ذلّت

سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۵۸ ب.ظ

🔴 از اوج عزّت تا حضیض ذلّت
✒ رابرت موگابه انقلابی برجسته‌ای بود که در استقلال رودزیای سابق و زیمباوه امروز نقش کلیدی داشت.

. 🔴 از اوج عزّت تا حضیض ذلّت ✒ رابرت موگابه انقلابی برجسته‌ای بود که در استقلال رودزیای سابق و زیمباوه امروز نقش کلیدی داشت. او در اوج محبوبیت و عزّت به قدرت رسید و این‌روزها پس از نزدیک به چهار دهه ماندن در قدرت در حضیض ذلّت در حال اخراج از قدرت است. عطش ماندن در قدرت موگابه نود و سه ساله را مجاب کرده بود که بار دگر در انتخابات ریاست جمهوری که تنها پیروزش اوست شرکت کند و همزمان برای پس از خود به دنبال بیعت در جهت انتقال قدرت به همسرش باشد. تلاش برای ماندن به هر قیمتی این انقلابی خوش‌نام دیروز قاره آفریقا را در شرایطی قرار داد که دیگر هم‌حزبی‌های خودش هم تاب تحمّل زیاده‌خواهی‌اَش را نداشتند. میراث امروز دیکتاتور حراره ویرانه‌ای‌ست به نام زیمباوه آن‌هم با مشکلات اقتصادی بسیار. اگر منتسکیو در اثر تاریخی‌اَش تأکید کرده بود: قدرت فساد می‌آورد، لرد آتکن به زیبایی بر آن افزوده بود: قدرت مطلق فساد مطلق می‌آورد. فساد قدرت، بیماری مشترک کسانی‌ست که پس از جلوس دیگر حاضر به ترک آن نمی‌شوند و معمولاً در مقام مصلحی می‌خواهند خیر و شرّ یک ملّت را با شاقول منافع شخصی و قومی‌شان تعیین کنند. در ساختارهایی که صاحبان قدرت در مقام عمل مشروعیت و مبنای قدرت کسب شده را از مردم نمی‌دانند پاسخگویی هم معنا و مفهومی ندارد و پرواضح است خروجی این رویکرد چیزی جز فساد لجام گسیخته و تقابل حکمرانان با حکم رانده‌شدگان نیست. نگارنده: @mt.karoubi

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on

✔️حمله #سعد_حریری به #رییس_‌جمهور #ایران:

سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۵۷ ب.ظ

✔️حمله #سعد_حریری به #رییس_‌جمهور #ایران:
#حسن_روحانی کسی نیست که برای ما تصمیم بگیرد چکار کنیم | اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد

#سعد_حریری، نخست وزیر لبنان مستعفی لبنان در اظهاراتی خصمانه علیه ایران مدعی شد:
▪️حسن روحانی کسی نیست که برای ما تصمیم بگیرد که چکار کنیم.
▪️ایران تلاش می‌کند قدرت خود را در منطقه نشان دهد و تبلیغاتی که ایرانی‌ها می‌کنند و خود را کسانی نشان می‌دهند که در سوریه قدرت دارند بخشی از این موضوع است.
▪️زمانی که ایرانی‌ها با جان و دل از بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه دفاع می‌کردند، روسیه مداخله کرد. اگر روسیه نبود اسد سقوط می‌کرد.
▪️محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی درایت دارد و کمتر رهبری در جهان چنین دیدگاه و درایتی دارد که چالش و مشکل را ببیند و در جهت رفع این چالش عمل کند./ایسنا

. ✔️حمله #سعد_حریری به #رییس_‌جمهور #ایران: #حسن_روحانی کسی نیست که برای ما تصمیم بگیرد چکار کنیم | اگر روسیه نبود بشار اسد سقوط می‌کرد #سعد_حریری، نخست وزیر لبنان مستعفی لبنان در اظهاراتی خصمانه علیه ایران مدعی شد: ▪️حسن روحانی کسی نیست که برای ما تصمیم بگیرد که چکار کنیم. ▪️ایران تلاش می‌کند قدرت خود را در منطقه نشان دهد و تبلیغاتی که ایرانی‌ها می‌کنند و خود را کسانی نشان می‌دهند که در سوریه قدرت دارند بخشی از این موضوع است. ▪️زمانی که ایرانی‌ها با جان و دل از بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه دفاع می‌کردند، روسیه مداخله کرد. اگر روسیه نبود اسد سقوط می‌کرد. ▪️محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی درایت دارد و کمتر رهبری در جهان چنین دیدگاه و درایتی دارد که چالش و مشکل را ببیند و در جهت رفع این چالش عمل کند./ایسنا

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on


_ : 🔺الماسی نماینده جنوب بوشهر عنوان کرد: _ 💢 صبر من برای ارسال نامه اعتراضی از سوی مجمع نمایندگان تمام شد / شخصا به وزیر نامه زدم _ آوای جم, سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی علت تاخیر در نامه اعتراضی اش به وزیر نفت را بیان کرد. _ به گزارش آوای جم، سکینه الماسی نماینده جنوب استان بوشهر با بیان اینکه در اعتراض به آگهی استخدامی اخیر وزارت نفت مراتب اعتراض خود را به وزیر نفت کتبا ارسال نموده است اظهار داشت: در نامه ای به وزیر محترم نفت اعتراض خود را به عنوان عضو کمیسیون انرژی و نماینده پایتخت انرژی در مجلس ارسال کرده ام. عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: پس از اعلام شرایط اگهی استخدامی متوجه این شدیم که شرایط بسیار سختگیرانه و محدودیت زا برای نیروهای بومی استان است به همین دلیل با آگاهی کامل از موضع خود کوتاه نخواهم آمد. _ وی گفت: رویه صحیح این بود که نامه اعتراضی از سوی مجمع نمایندگان استان صادر شود اما به دلیل ضیق وقت و همچنین طولانی شدن این رویه صلاح دانستم به صورت انفرادی از حقوق حقه مردم دفاع کنم. _ سکینه الماسی در پایان گفت: مطمئنا در برابر این اتفاق نامیمون کوتاه نخواهم آمد و به عنوان نماینده مردم از حقوق آنان به جدا دفاع خواهم کرد.

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on

تاریک خانه BRT

سه شنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۰۴:۵۵ ب.ظ


_ حسن آقا‌محمدی*؛ در کشورهای توسعه یافته تسهیلات تشویقی متعددی جهت ترغیب شهروندان به استفاده از وسائط نقلیه عمومی برای کاهش ترافیک و آلودگی‌ در کلان‌شهرها تمهید و ارائه می‌شود. کلان شهر تهران، با جمعیتی بالغ بر 13 میلیون نفر که سال‌های سال با معضل عظیم و به ظاهر لاینحل! بحران آلودگی هوا دست به گریبان است این امر یک ضرورت حیاتی می‌نماید. مرگ سالانه شمار زیادی از شهروندان تهرانی، افزایش بیماری‌های قلبی، ریوی، انواع سرطان، تهدید سلامت مادران باردار، افزایش تولد نوزدان ناقص‌الخلقه و ... در زمره شمارگان هزاران خسارت مادی و معنوی آلودگی هوای تهران است که چند سالی می‌شود سایه شوم و سیاه آن بر تهران و تهران نشین‌ها سایه افکنده و البته به داستانی کهنه تبدیل شده است. بر اساس آمار حدود 80 درصد آلودگی هوای کلان شهر تهران ناشی از سوخت ناقص تردد خودرو‌های سواری و موتور سیکلت‌های در حال تردد است، که با تمهیدات و سیاستگذاری تشویقی در ایجاد انگیزه و سوق دادن شهروندان تهرانی جهت پرهیز از استفاده از وسیله‌های نقلیه شخصی و استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی می‌توان گام بزرگ و تاثیر گذاری در راه کاهش و حتی مهار کامل آن برداشت. در این میان سامانه اتوبوس‌های تندرو به ‌علت سهولت دسترسی برای مسافران درون شهری می‌تواند نقش اثرگذاری داشته باشد. با همه این تفاسیر میزان استفاده از حمل و نقل عمومی به خصوص اتوبوس‌های درون شهری توسط شهروندان رابطه مستقیمی با در دسترس بودن آن وسائط و نیز آرامش حاصل از مسافرت با آن وسیله را دارد. نگارنده به هیچ وجه قصد ورود به مصائب و معضلات عدیده کمبود این اتوبوس‌ها در ساعات پیک ترافیک و ایام تعطیل و یا ناهنجاری‌های فرهنگی آن نظیر ازدحام، شلوغی، صفوف چند لایه، انواع فشار، له شدن روح و جسم‌ مسافران آویزان از دستگیره‌ها، تهدید جیب‌برهای اتوبوسی و رایحه‌های نامطبوع و خفه کننده ناشی از کثرت تجمع و انباشته شدن نفوس در فضای کابین اتوبوس‌ها و ... را نداشته و ندارد. اما آنچه باعث باعث نگارش این سطور شده معضل قابل حلی است که یک سالی می‌شود مهمان مسافران همیشگی اتوبوس‌های چندمتری تندرو شده است. معضل بسیار بزرگ و پر آزاری همچون «پارازیت‌های» ناخوانده و نامیمون که آرامش روانی و حریم بصری پیرامون مسافران زل زده به محیط اطراف را، مورد هجوم قرار داده است. اما این معضل چیست؟ #ادامه_در_کامنت_های_بعدی

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


خدمات کلینیک سیار دندان پزشکی در بیمارستان شهدا سرپل ذهاب

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on


<%title%>

رییس جمهور 2 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور در نامه‌ های جداگانه ای به قوه قضائیه و وزارتخانه های دادگستری و صنعت،‌معدن و تجارت، 2 قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را جهت اجرا ابلاغ کرد.

بر این اساس در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران «قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به موافقتنامه های نیس و لوکارنو» جهت اجرا به وزارتخانه های دادگستری و صنعت ، معدن و تجارت و «قانون تفسیر ماده(505) قانون آیین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب (در امور مدنی)»، جهت اجرا به قوه قضائیه و وزارت دادگستری ابلاغ ‌گردید.


<%title%>

دکتر روحانی در تماس تلفنی رییس جمهور فرانسه:

اجرای کامل و دقیق برجام، آزمون مهمی برای سایر همکاری ها در عرصه بین المللی است/ برای مردم منطقه فقط مردم منطقه تصمیم می گیرند/بعد از پایان داعش ، مبارزه با تروریسم در منطقه باید ادامه یابد/خواست ایران پایان محاصره و بمباران یمن و آغاز مذاکرات یمنی – یمنی است

روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه در تماسی تلفنی درباره مهمترین مسایل دوجانبه ، منطقه ای و بین المللی گفت و گو و تبادل نظر کردند.


<%title%>

رییس جمهور در کنگره سراسری خانه کشاورز:

کنده شدن بنیان داعش در سوریه را به رهبر معظم انقلاب و نیروهای مسلح و بویژه سردار سلیمانی تبریک می گویم/ دین اسلام دین نشاط، صلح و برادری است / امنیت غذایی و آرامش جامعه ما در سایه تلاش و بازوان قدرتمند کشاورزان است/در زلزله کرمانشاه و کمک به مردم زلزله زده ، همه در کنار هم بودند و خواهند بود/ملت ایران ملت بیدار ، هوشیار و متحد است و دولت قدرتی جز نمایندگی مردم ندارد / آب و خاک، پایه کشاورزی پایدار هستند / محصولات کشاورزی باید رقابتی شده و بازار صادراتی پیدا کنند / حمایت دولت از کشاورزی منحصر به خرید تضمینی محصولات نبوده و نیست

رییس جمهور، کنده شدن بنیان و اساس گروهک تروریستی داعش از سوریه را به رهبر معظم انقلاب، نیروهای سپاه، ارتش، نیروی سپاه قدس و بویژه سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس و همچنین دیپلماتهای ایرانی تبریک گفت.


_ دانشجویان دانشگاه صنعت نفت امروز در ادامه اعتراضات خود اقدام به تشییع نمادین پیکر این دانشگاه کردند. به گزارش ایسنا، دانشجویان دانشگاه صنعت نفت در ادامه اعتراضات خود نسبت به آزمون استخدامی وزارت نفت و وضعیت کنونی این دانشگاه، علت زوال دانشگاه را ناکارآمدی هیات رییسه در حفظ امتیازات دانشگاه دانستند و امروز دوشنبه 29 آبان، در حرکتی نمادین اقدام به برگزاری مراسم تشییع و وداع با پیکر این دانشگاه مقابل دانشکده نفت آبادان کردند. در روزهای گذشته دانشجویان دانشکده‌های نفت آبادان و اهواز در اعتراض به سلب امتیازات دانشگاه صنعت نفت تجمع و تحصن کردند و تمام کلاس‌های روز شنبه به دلیل عدم حضور دانشجویان در کلاس لغو شد. دانشجویان دانشکده نفت اهواز نیز امروز ساکت ننشستند و در دومین روز از تحصن و تجمع خود تمام کلاس‌ها را تعطیل کردند. دی‌ماه سال 94 بود که هیات رییسه دانشگاه در نشستی که با دانشجویان داشتند وعده استعفای جمعی خود را در صورت عدم جذب دانشجویان بورسیه توسط وزارت نفت داده بودند و اکنون دانشجویان معترض پس از گذشت دو سال خواستار عمل به این وعده شده‌اند

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


. بخشی از آیتم زیبای برنامه نود برای زلزله مرگبار کرمانشاه

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


. کمک بازیگر نقش یانگوم به #زلزله زده های #کرمانشاه . "خانم 'لی یانگ آئه' بازیگر مشهور سریال های کره ای که در ایران با نام 'یانگوم' در جواهری در قصر شناخته می شود ۴۵ هزار دلار به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرد." . چک این بازیگر که در #ایران علاقه مندان زیادی دارد امروز توسط آقای 'لی سونگ گیو' رئیس بنیاد کمک به معلولین کره جنوبی به طاهریان سفیرایران در #کره_جنوبی تحویلداده شد. . این نهاد خیریه به نقل از خانم لی گفت: «قلب من از شنیدن این خبر که شهروندان پوهانگ زخمی شده اند و خانه هایشان را از دست داده اند و از رنج مردم ایران که بازی من در نقش #یانگوم را خیلی زیاد دوست داشتند، شکست». . خانم لی پس از وقوع زمین لرزه در ایران و عراق، با مردم آسیب دیده این مناطق هم ابراز همدردی کرده بود. . او در اینستاگرام خود نوشت: «زمین لرزه در ایران و عراق زندگی بسیاری از مردم را آسیب زده و در معرض خطر قرار داده است. ایران زیبا به سرعت احیا خواهد شد. موفق باشید. حال من خوب بود اما اکنون پس از این حادثه احساس ناامیدی می کنم» . بازنشر از پیج @siasatnowin

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on


_ رویداد۲۴- معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام آمادگی برای مناظره با قالیباف درباره خط 7 مترو، گفت: اگر واقعیت‌های عملکرد گذشته در بسیاری از حوزه‌ها کمتر گفته می‌شود، فقط و فقط به خاطر این است که اعتماد مردم به نهاد شهرداری که در سال‌های گذشته به حدکافی آسیب دیده است، بیش از این مخدوش نشود. محسن پورسیدآقایی، با اشاره به اظهارات امروز قالیباف در دانشگاه علم و صنعت که تعطیلی خط 7 مترو را کار سیاسی عنوان کرده بود،‌ افزود: قطعا مدیریت جدید شهرداری تهران نه فقط برای ایمنی و سلامتی مردم، بلکه برای آرامش ذهنی جامعه هم اهمیت قائل است. اگر چنین اولویتی مطرح نبود آسان‌تر بود در همان هفته آغازین شروع کار به استناد مکاتبه وزارت کشور، اعلام نظر محرمانه نهادهای نظارتی و تذکرات پی‌درپی اعضای محترم شورای شهر، خط 7 را تعطیل کنیم. وی افزود: آقای قالیباف لابد مطلع‌اند که معنای افتتاح خط مترو بدون هواکش و سیگنالینگ و پایانه چیست. حتما می‌دانند که قطارهای خط هفت را با جرثقیل از دهانه شفت به پایین رساندند تا این خط به هر قیمتی شده به دست ایشان افتتاح شود. احتمالا مطلع شده‌اند که ما در کار کارشناسی آنقدر تأنی و صبوری کردیم که نهایتا در جلسه با حضور مدیرعامل منصوب ایشان در مترو هم نبود ایمنی کافی در این خط به اثبات رسید و بعد با اجماع کارشناسان تصمیم به تعطیلی خط گرفته شد. آنچه که سیاسی‌کاری بود، افتتاح این خط بود و نه تعطیلی آن؛ و اگر ما بنای کار سیاسی داشتیم معنا و تبعات این اقدام نمایشی به راحتی قابل توضیح به افکار عمومی بود. پورسیدآقایی تاکید کرد: اگر واقعیت‌های عملکرد گذشته در بسیاری از حوزه‌ها کمتر گفته می‌شود، فقط و فقط به خاطر این است که اعتماد مردم به نهاد شهرداری که در سال‌های گذشته بحدکافی آسیب دیده است، بیش از این مخدوش نشود. اما در عین حال اگر تردید دارند یا نمی‌خواهند بپذیرند که افتتاح خط ۷ مترو عجولانه و بازی تبلیغاتی با جان و سلامتی مردم بوده است، بنده برای مناظره در این خصوص در هر دانشگاهی که ایشان تعیین کنند، اعلام آمادگی می‌کنم.

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


‌ 🔵دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با آیت الله جوادی آملی ‌ 🔶میراث آیت الله هاشمی رفسنجانی حفظ نظام، حفظ وحدت، حفظ اعتدال و حفظ عظمت و شکوه ملت ایران است ‌ 💠 اعضای ستاد بزرگداشت مرحوم #آیت_الله_هاشمی_رفسنجانی با حضور در بنیاد بین المللی علوم وحیانی اسراء با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و گفتگو کردند. ‌ 💠 حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در این دیدار با گرامیداشت یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشتند: دوران پر افتخار آیت الله هاشمی رفسنجانی نشان داد که هم فیض الهی به ایشان رسیده است و هم ایشان در دریافت این فیض کوشیده است. ‌ 💠 ایشان به رابطه آیت الله هاشمی رفسنجانی و امام (ره) اشاره کردند و بیان داشتند: برای شناخت رابطه آیت الله هاشمی رفسنجانی با امام(ره) باید رابطه برخی صحابه را با پیامبر(ص) به درستی شناخت؛ #پیامبر مردان پاکباخته ای را تربیت کرد که مصداق «فِیهِ رِجالٌ یُحِبُّونَ أَنْ یَتَطَهَّرُوا» بودند، و آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از هر چیزی این مسیر را طی کرد، ایشان #طهارت از شرق و غرب و از #افراط و #تفریط داشت و اساسا هسته اصلی خلق و خوی ایشان #اعتدال بود ‌ 💠 امام(ره) شدید القوی بود و #شاگرد خوبی همانند آیت الله هاشمی تربیت کرد، در حقیقت امام(ره)، آیت الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان متعلم شدید القوی پروراند. ‌ 💠 آیت الله جوادی آملی، آیت الله هاشمی رفسنجانی را « #ناصح » معرفی کردند و ابراز داشتند: آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه حال ناصح ملت، انقلاب و نظام بود، نصحیت غیر از انتقاد، اعتراض، پرده دری و خصومت است، #نصیحت یعنی جامه تقوا دوختن و بر تن جامعه عریان از عدل پوشاندن و او را به اعتدال رساندن! و این #منش آیت الله هاشمی بود. ‌ 🔶 حفظ نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در حفظ تراث و تفکر اوست و میراث آیت الله هاشمی رفسنجانی حفظ #نظام، حفظ #وحدت، حفظ #اعتدال و حفظ #عظمت و شکوه #ملت ایران

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on


‌ بازدید رهبر انقلاب از چادرهای محل اسکان #زلزله زدگان‌ #کرمانشاه

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on


. رهبر معظم انقلاب: کنار بایستید من جمعیت را ببینم.

A post shared by Ayatollah Hashemi Rafsanjani (@hashemi_rafsanjani_ir) on

🔴 مصوبات مقام معظم رهبری در خصوص سربازان مناطق زلزله‌زده: 
_
🔸به سربازانی که به منزل یا خانواده‌های آنان بیش از 40 درصد صدمه خورده است، به مدت 3 ماه مرخصی اضطراری داده می‌شود و این مدت جزو خدمت دوره ضرورت محسوب می‌گردد.
_
🔸این سربازان برای ادامه خدمت، به نزدیک ترین یگان نظامی و یا انتظامی محل سکونت خانواده منتقل شوند. 
_
🔸اعزام مشمولین شهرستان‌های زلزله‌زده که منزل یا خانواده آنها بیش از 40 درصد آسیب دیده، به مدت یک سال به تعویق می افتد.
_
معاف از خدمت: 🔻 
_
🔸کسانی که تمام یا حداقل 2 نفر از اعضای خانواده درجه یک خود را از دست داده باشند
_
🔸کسانی که سرپرست خانواده را از دست داده و یا سرپرست خانواده به دلیل معلولیت ناشی از زلزله قادر به اداره امور خود نباشد و فرزند دیگری که سرپرستی خانواده را برعهده بگیرد، در استان حضور نداشته باشد.
_ 🔸سربازان متأهل دارای فرزند که همسر یا فرزند خود را از دست داده یا همسر به دلیل معلولیت قادر به اداره امور خانواده نباشد.
_ 🔸سربازان متأهلی که به دلیل از دست دادن پدر و پدر همسر (هر دو) همسرشان در محل بی‌سرپرست باشد. 
_
🔸سربازان متأهلی که منزل مسکونی‌شان قابل سکونت نبوده و از بین رفته محسوب می‌شود.

_ 🔴 مصوبات مقام معظم رهبری در خصوص سربازان مناطق زلزله‌زده: _ 🔸به سربازانی که به منزل یا خانواده‌های آنان بیش از 40 درصد صدمه خورده است، به مدت 3 ماه مرخصی اضطراری داده می‌شود و این مدت جزو خدمت دوره ضرورت محسوب می‌گردد. _ 🔸این سربازان برای ادامه خدمت، به نزدیک ترین یگان نظامی و یا انتظامی محل سکونت خانواده منتقل شوند. _ 🔸اعزام مشمولین شهرستان‌های زلزله‌زده که منزل یا خانواده آنها بیش از 40 درصد آسیب دیده، به مدت یک سال به تعویق می افتد. _ معاف از خدمت: 🔻 _ 🔸کسانی که تمام یا حداقل 2 نفر از اعضای خانواده درجه یک خود را از دست داده باشند _ 🔸کسانی که سرپرست خانواده را از دست داده و یا سرپرست خانواده به دلیل معلولیت ناشی از زلزله قادر به اداره امور خود نباشد و فرزند دیگری که سرپرستی خانواده را برعهده بگیرد، در استان حضور نداشته باشد. _ 🔸سربازان متأهل دارای فرزند که همسر یا فرزند خود را از دست داده یا همسر به دلیل معلولیت قادر به اداره امور خانواده نباشد. _ 🔸سربازان متأهلی که به دلیل از دست دادن پدر و پدر همسر (هر دو) همسرشان در محل بی‌سرپرست باشد. _ 🔸سربازان متأهلی که منزل مسکونی‌شان قابل سکونت نبوده و از بین رفته محسوب می‌شود.

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


‌ صحبت‌های رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله زده کرمانشاه

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on


بخشى از سخنرانى رهیر انقلاب در میان مردم زلزله زده

A post shared by پیروان پیر جماران (@jamaran_ir) on


فیلم/ خودروی حامل رهبرمعظم انقلاب در کوچه های زلزله زده سر پل ذهاب

A post shared by سایت خبری جماران jamaran.ir (@jamarannews) on

🔻رهبر انقلاب، دقایقی پیش در روستای زلزله‌زده کوئیک:
🔹ان‌شاءالله خدا بر دلهای شما آرامش و #صبر و سکینه‌ی خودش را نازل کند.
🔹مشکلات شما زیاد است؛ قبل از زلزله هم زیاد بوده، زلزله هم به اینها افزوده.
🔹امیدواریم ان‌شاءالله این زلزله بهانه‌ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستاهای پیرامون و منطقه‌ی کرمانشاه، تخفیف پیدا کند. ما این #امید را داریم و امیدواریم ان‌شاءالله این کار بشود.
🔹من به مسئولین از ساعت اول روز دائماً سفارش کردم و کارهای خوبی هم انجام گرفته؛ هم نیروهای مسلح هم غیر نیروهای مسلح کارهای خوبی انجام دادند. باز هم سفارش می‌کنم و ان‌شاءالله امیدوارم که کارهای بهتری انجام بگیرد و بخش مهمی از #مشکلات شما ان‌شاءالله برطرف بشود.
🔹از اینکه شما #جوانهای_مؤمن و #بانشاط و پرهیجان و پراحساس را در اینجا زیارت کردم خوشحالم.
🔺خدا ان‌شاءالله همه‌تان را حفظ کند. ۹۶/۸/۲۹

_ 🔻رهبر انقلاب، دقایقی پیش در روستای زلزله‌زده کوئیک: 🔹ان‌شاءالله خدا بر دلهای شما آرامش و #صبر و سکینه‌ی خودش را نازل کند. 🔹مشکلات شما زیاد است؛ قبل از زلزله هم زیاد بوده، زلزله هم به اینها افزوده. 🔹امیدواریم ان‌شاءالله این زلزله بهانه‌ای بشود برای اینکه مشکلات این روستا و روستاهای پیرامون و منطقه‌ی کرمانشاه، تخفیف پیدا کند. ما این #امید را داریم و امیدواریم ان‌شاءالله این کار بشود. 🔹من به مسئولین از ساعت اول روز دائماً سفارش کردم و کارهای خوبی هم انجام گرفته؛ هم نیروهای مسلح هم غیر نیروهای مسلح کارهای خوبی انجام دادند. باز هم سفارش می‌کنم و ان‌شاءالله امیدوارم که کارهای بهتری انجام بگیرد و بخش مهمی از #مشکلات شما ان‌شاءالله برطرف بشود. 🔹از اینکه شما #جوانهای_مؤمن و #بانشاط و پرهیجان و پراحساس را در اینجا زیارت کردم خوشحالم. 🔺خدا ان‌شاءالله همه‌تان را حفظ کند. ۹۶/۸/۲۹

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


پرورش استعداد های ناب فوتبال، یک امر مهمی در برنامه تمام باشگاه های معتبر دنیاست تا همواره بتوانند با کشف، آموزش و پرورش استعدادها، ضمن تولید بازیکن در چرخه فوتبال، بر دارایی های اختصاصی خود افزوده و حتی از این محل سودآوری بالایی هم داشته باشند. تیم های بزرگی چون منچستریونایتد، بارسلونا، بایرن مونیخ، آرسنال و یوونتوس، همواره از بازیکنان جوان شاغل در تیم های پایه خود هم بعضا در تیم بزرگسالان بهره می برند. پرورش بازیکنان جوان در این تیم ها علاوه بر مزایای فوق، سبک بازی و فرهنگ فوتبالی این تیم ها را هم در جهان معرفی می کند. اما در فوتبال به اصطلاح حرفه ای ایران تا همین چند سال پیش، زمانی که بازیکن 24، 25 ساله در لیگ برتر بازی می کرد، لقب بازیکن جوان به خود می گرفت؛ در حالی که در اروپا و کشورهای صاحب سبک، بازیکنان در این سن به پختگی می رسند و جزو با تجربه ها محسوب می شوند. پس از گذشت چند سال اما شرایط تا حدودی بهتر شده و لیگ برتر ایران هم با سرمایه گذاری و توجه تیم هایی مانند فولاد خوزستان، سپاهان و ذوب آهن به رده پایه و چند تیم دیگر که به صورت جسته و گریخته به بازیکنان تیم ها پایه خود بها می دهند، جوان تر شده است. اما متاسفانه این رویه در دو تیم پرطرفدار و ریشه دار تهرانی اما روند معکوس دارد! با نگاه به ارقام قرارداد سرخابی های پایتخت در فصول مختلف می توان به هزینه های زیاد این دو تیم برای جذب بازیکنان دیگر تیم های ایران پی برد چرا که هیچ سرمایه گذاری و توجهی به تیم های پایه و به اصطلاح آکادمی خود در سال های گذشته نداشته اند و در واقع هیچ سودی هم به فوتبال پایه ایران نرسانده اند. در واقع این دو تیم ریشه دار، برنامه ای برای تیم های پایه خود ندارند، تا جایی که حتی در سال های گذشته اخباری مبنی بر اجاره داده شدن آکادمی این باشگاه ها به صورت پیمانکاری به افراد مختلف نیز شنیده شد! در این گزارش فصل جدیدی از اتفاقات عجیب و غریب و صد البته تامل برانگیز در آکادمی فوتبال استقلال و پرسپولیس مطرح شده است؛ جایی که حتی بساز و بفروش های املاک، توانسته اند با هزینه بسیار کم، مبلغ بالایی را از تیم های پایه این دو تیم به جیب بزنند و در آکادمی این دو باشگاه بنگاه دلالی راه بیاندازند! حضور همزمان یک مربی در آکادمی استقلال و پرسپولیس محمد میر غفاری - در سال 91 و به طور همزمان سرمربی تیم های پایه استقلال و پرسپولیس بوده و سه روز هفته را به یک تیم و سه روز را هم به دیگر تیم پایتخت نشین اختصاص می داد.

A post shared by سایت خبری جماران jamaran.ir (@jamarannews) on


‌ ️تصویری از حضور رهبرانقلاب در بین مردم داغدار زلزله‌زده سر پل ذهاب

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on


. به گزارش "ورزش سه"، مدیرعامل تیم سیاه جامگان پس از پلمپ درب این باشگاه گفت: متاسفم نمی دانم چه بگویم. همه ما در شوک هستیم و نمی دانیم باید چه بگوییم. او ادامه داد: تنها می توانم بگویم مسئولان استان عیدی خوبی به ما دادند. انتظار این را نداشتیم که روز بازی با استقلال این اتفاق برای ما بیفتد. مسائل اینچنینی که پیش می آید تصور می شود عده ای نمی خواهند این تیم سرپا بماند. شاید من اشتباه می کنم؛ اما وقتی در روز یکی از حساس ترین بازی های ما باشگاه پلمپ می شود معنی‌اش چیست؟ او درباره علت این اتفاق گفت: به خاطر نام باشگاه است. در هفته گذشته برای اولین بار به ما اطلاع دادند که اسم باشگاه باید عوض شود. جلسه ای تشکیل شد و قرار شد این اتفاق بیفتد در ضمن ما از اداره اماکن هم مجوز داشتیم که فعلا از این نام استفاده می کنیم؛ اما نمی دانم چه شد که ناگهانی تصمیم گرفتند این گونه با ما رفتار کنند. . پ.ن : ظهر امروز پلمپ باشگاه برای بازی با استقلال شکسته شد، اما وضعیت باشگاهی با نام سیاه جامگان احتمالا نامعلوم خواهد بود.

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on

تلاش تندروها برای حذف فائزه هاشمی از دانشگاه ازاد (این بار قرعه بنام دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی) کجایی که کفتار ها بعد از فوتت بیرون آمدن  ... وقتی بودی جرعت این کارا را نداشتن

_ روزنامه آرمان امروز نوشت: این بار قرعه به نام فائزه هاشمی افتاد. دختر آیت‌الله هاشمی که سال‌هاست به بهانه‌های مختلف مورد هجمه دلواپسان قرار می‌گیرد و کمتر در مقام پاسخ به‌ این طیف بر‌می‌آید. یک سایت دلواپسان که درصدر اجرای برنامه‌های دلواپسان قرار دارد روز گذشته اقدام به انتشار تصویری از فائزه هاشمی کرده است. هدفمند بودن تخریب دختر آیت‌‌الله (هاشمی رفسنجانی) در آنجا مشخص شد که در بخشی از این گزارش آمده: «فاطمه هاشمی، دختر سرکش و جنجالی آیت‌الله که چندی پیش با بیان سخنانی در مورد منزل حضرت امام(ره) سعی بر ایجاد شبهه در بین جوانان داشت، با اقدامات تحریک‌برانگیز و متعدد خود از جمله ارتباط با کارمندان متخلف و...» عجیب نیست که مدیران این سایت تشخیص درستی از تمایز «فاطمه» و «فائزه» ندارند. بنابراین گویی در اتاق تخریب دلواپسان فقط به آنها دیکته می‌شود که چه کنند. فشار برای اخراج هدفمند بودن تخریب فائزه هاشمی زمانی بیشتر نمایان شد که «اطلاعات روز» محور گزارش خود را نه دیدار دختر آیت‌الله هاشمی با کمال‌آبادی بلکه لزوم اخراج او از دانشگاه آزاد انتخاب کرد و با ادعای نامه علی‌اکبر ولایتی مبنی بر لزوم اخراج دختر آیت‌الله هاشمی از دانشگاه آزاد نوشت: «عدم اخراج فائزه هاشمی و عدم عزل رئیس واحد پردیس، دوئل جدی فائزه هاشمی با علی‌اکبر ولایتی خواهد بود. فائزه درصدد است اثبات کند حتی برخورد با اساتید در دانشگاه آزاد نیز، برخورد‌های احساسی و با افراد بدون پشتوانه است.» قضاوت قبل از تایید؟ در زمان انتشار خبر دیدار فائزه هاشمی با همبندش در اوین بود که‌ آیت‌الله هاشمی گفت: ‌«فائزه‌ اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند. فرقه ضاله بهاییت یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبری جسته و می‌جوییم.» تصور می‌شود فائزه خلاف توصیه پدر رفتاری نداشته باشد و اگر خبر دیدار او صحت داشته باشد، باید در انتظار پاسخی از جانب او بود؛ چرا که اتهام‌زنی به خانواده آیت‌الله هاشمی سال‌هاست که ادامه دارد اما دیدار پس از نهی پدر موضوعی نیست که دلواپسان بخواهند به آن دامن بزنند. بنابراین اکنون نباید بر کرسی قضاوت نشست تا حقیقت عیان شود. هر چند از ظواهر مشخص است هدف دلواپسان سیاسی و در راستای هاشمی‌زدایی از دانشگاه آزاد است.»

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


‌ 🔵حسین مرعشی: برای تبلیغ رئیس جمهور شدن شهردار، ٣٠ هزار میلیارد تومان بدهی درست کردند ‌ ‌ ‌🔸تأکید مؤکد دارم که شوراهای خیلی خوبی هم در تهران و هم در شهرهای بزرگی مانند اصفهان، شیراز و مشهد، شکل گرفته که این‌ اتفاق مهمی است. شورا حتما با انسجام حرکت خواهد کرد و شورای‌عالی اصلاح‌طلبان هم کمک می‌کند که این وحدت حفظ شود. درباره شهرداری خاص تهران هم، فکر می‌کنم آقای دکتر نجفی، شهردار تا امروز موفق بوده است. ممکن است دوستان از یکی، دو انتصاب انتقاد کنند. ‌ 🔸نگاه تمامیت‌خواهی که در قالیباف یا در احمدی‌نژاد بوده، نباید ما را منحرف کند. قرار است ما نگاه اصلاح‌طلبانه داشته باشیم؛ نگاه اصلاح‌طلبانه آقای دکتر نجفی، امروز قابل دفاع است. اکثریت قاطع مدیرانی که ایشان انتخاب کرده، اصلاح‌طلب هستند. ایشان به این سیاست اصلاح‌طلبان که از ظرفیت‌های شهرداری، مدیران گذشته و از ظرفیت‌های تخصصی استفاده شود، پایبند است. قرار نیست ما مثل قالیباف همه را حذف کنیم و از سپاه اتوبوسی نیرو بیاوریم؛ قرار است شهرداری را با همین نیروی انسانی اداره کنیم؛ قرار نیست ایران را عوض کنیم و دوباره از نو، آدم‌هایش را آرایش دهیم و بچینیم. ‌ ‌ 🔸صحبت من اینجاست که در این شهر می‌خواستند تبلیغ کنند و فردی را از شهرداری، رئیس‌جمهور کنند. با دلار ٨٠٠ تومان از چین یا کره قرض گرفتند، اتوبان طبقه دوم صدر را ساختند. امروز که دلار شده چهار هزار تومان باید شهرداری پس بدهد. ٣٠ هزار میلیارد تومان بدهی درست کردند، برای اینکه می‌خواستند برای یک شخص تبلیغات کنند. بعد تراکم فروختند و شهر را ناموزون کردند‌‌ ‌ 🔹من فکر می‌کنم مسیر آقای دکتر نجفی، مسیر درستی است و باید او را حمایت کنیم. نیاییم یکی، دو انتصابی را که در رده سوم یا چهارم شهرداری است، حتی معاون شهردار هم ممکن است از آن خبر نداشته باشد، پررنگ کنیم و فضای سازنده و همکاری را به فضای مناقشه تبدیل کنیم. اینکه بالاخره امروز، شهرداری هولوگرام را تعطیل کرده است، اتفاق مهمی است.‌ ‌ 🔹 از حدود هفت ماه پیش، شهرداری تهران، قادر نبوده حقوق جاری پرسنل خود را پرداخت کند. همین ماه قبل، آقای دکتر نجفی از بانک شهر، ٣٠٠ میلیارد تومان پول قرض گرفته و حقوق داده است. هولوگرام را آقای نجفی تعطیل کرده و این ماه شهرداری، هزینه‌های خودش را خودش تأمین کرده است./ ‌ هفته‌نامه سازندگی

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on

آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب  ساعتی پیش سرزده وارد کرمانشاه (سرپل ذهاب)شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رهبر انقلاب بعد از ورود به مناظق زلزله زده، شبانه در حال بازدید از چادرهای محل اسکان زلزله زدگان هستند.

حلول ماه ربیع الاول مبارک🌺🌸

دوشنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۲۲ ق.ظ

علی لاریجانی وارد کرمانشاه شد

يكشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۳۶ ب.ظ


بازدید وزیر اقتصاد از نحوه ارائه خدمات بیمه ای به آسیب دیدگان زلزله در شهر سر پل ذهاب

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on


. " در یک جامعه اگر #فساد و #بی_اخلاقی حاکم بود #زمامدار را ملامت کنید..."

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on


وزاری امور خارجه ایران و روسیه پیش از نشست سه جانبه دیدار و گفتگو کردند

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on

کمک های اهدایی مردم به دفتر آیت الله صانعی

يكشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۳۳ ب.ظ


_ جهانگیری در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور تاکید کرد: _ ‍ جزئیات/جهانگیری: نباید از کنار ساختمان های نوساز آسیب دیده به سادگی عبور کنیم ایران آنلاین/اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور نقطه نظرات خود در زمینه بررسی و پیگیری اشتباهات صورت گرفته در زمینه ساختمان های نوساز را تشریح کرد طبق گزارش ایسنا جهانگیری در این نشست بر محورهای زیر تاکید کرد: _ 🔹از صدا و سیما و همه رسانه‌ها می‌خواهیم که خدمات انجام شده که نشانگر کارآمدی نظام است را به درستی منعکس کند. 🔹 نباید از کنار این موضوع که ساختمان های نوساز دچار آسیب می شوند به سادگی عبور کنیم. _ 🔹در این گونه موارد که ساختمان‌های نوساز و یا بناهایی که مستحکم سازی شده اند، تخریب می‌شوند، بدین معناست که اشکالاتی وجود دارد و باید پیمانکاران و سازندگان این گونه بناها مورد بازخواست قرار گیرند که چرا موارد ایمنی در احداث ساختمان‌ها رعایت نشده است. _ 🔹دولت مقرر کرد که هلال احمر، بتواند کمک‌های کشورهای داوطلب را دریافت کند. #جهانگیری #کرمانشاه

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on


. حضور #احمدی‌نژاد در حرم عبدالعظیم حسنی در چهارمین روز از بست‌نشینی یارانش

A post shared by 💜حسن روحانی💜 (@presidentrouhani) on


وزیر نیرو وارد کرمانشاه شد/ بازدید از آخرین وضعیت تاسیسات آب و برق مناطق زلزله زده

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on


<%title%>

دکتر روحانی درگذشت پدر شهیدان حاجی باقری فرد را تسلیت گفت

رییس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت پدر شهیدان ابوالقاسم، مختار و محمد حاجی باقری فرد را به خانواده آن مرحوم و مردم شریف برازجان، تصریح کرد که این اسوه صبر و فداکاری در پاسداری از انقلاب و ایران اسلامی، الگویی ماندگار از خود برجای گذاشت.

متن پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت ابوالشهدا مرحوم مغفور حاج ابراهیم حاجی باقری فرد پدر شهیدان سرفراز ابوالقاسم، مختار و محمد حاجی باقری فرد از دلیرمردان دوران حماسه و جهاد، موجب تألم خاطر شد.

این اسوه صبر و فداکاری، با اراده راسخ و پیروی از اهل بیت علیهم السلام، علاوه بر تقدیم سه شهید گرانقدر، در پاسداری از انقلاب و ایران اسلامی هر آنچه داشت خالصانه به میدان آورد و الگویی ماندگار از خود برجای گذاشت.

اینجانب مصیت وارده را به مردم شریف برازجان و خانواده محترم این مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان، صبر و اجر مسألت دارم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

اعتراض به ازمون استخدامی وزارت نفت

شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۰۵ ب.ظ


_ به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ دانشجویان دانشگاه صنعت نفت آبان با تحصن در سطح دانشگاه در عصر روز پنج شنبه 25 آبان 96 و تعطیلی کلاس‌ها در اعتراض به برگزاری آزمون‌های استخدامی وزارت نفت اعلام کردند تا زمانی پاسخی کتبی از سوی مقامات دولتی مبنی بر تعییین وضعیت استخدامی آنان دریافت نکردند به تحصن خود ادامه می‌دهند. دانشجویان دانشگاه نفت اهواز هم اظهار کردند که در روز جمعه 26 آبان تحصن خود را آغاز خواهند کرد، در پی این مساله فارغ‌التحصیلان این دانشگاه گفتند به زوی در تهران به این تحصن ملحق می‌شوند و در خصوص دلایل تحصن خود با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند: 7 ماه پس از اعلام عمومی عدم تعهد وزارت نفت به استخدام دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، در دی ماه سال 94 اعتراضاتی از سوی دانشجویان صورت گرفت که نهایتا پس از 10 روز اعتصاب غذا و اعتراضات و تجمع در دانشکده های آبادان و اهواز و تهران و محمود آباد، هیئت رئیسه دانشگاه به همراه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در جمع دانشجویان حاضر شدند و پس از سوگند به مقدسات و شرف خود، اعلام کردند که مشکل حل شده و روال سابق استخدامی برخواهد گشت. در غیر این صورت هیئت رئیسه دانشگاه و دانشکده ها به صورت دسته جمعی در اعتراض به وزارت نفت استعفا خواهند داد و سپس درکنار دانشجویان، پیگیر احقاق حق ایشان خواهند شد. پس از آن با صدور ابلاغیه ی 27 دی ماه 94 از سوی وزارت نفت، مشخص شد که روند سابق استخدامی به کلی تغییر کرده است. بی توجهی مقامات مسئول؛ گشایشی در کار نداشت در این بیانیه تصریح شد: با پیگیری ها و رایزنی های شورای صنفی دانشجویان با برخی مقامات مسئول در وزارت نفت، مشخص شد علی رغم اعلام نیاز برخی شرکت های تابعه وزارت نفت به جذب نیروی جدید، همچنان وزارت نفت از استخدام دانشجویان گروه الف دانشگاه صنعت نفت شانه خالی میکند. در این مدت دانشجویان و فارغ التحصیلان بارها و بارها مسیر شهر های خود تا پایتخت را طی کرده و به امید شنیده شدن صدایشان در مقابل ساختمان وزارت نفت، مجلس شورای اسلامی و دفتر ریاست جمهوری در اعتراض به ظلمی که بر ایشان رفت تجمع کردند اما با بی توجهی مقامات مسئول نتیجه قابل توجهی حاصل نشد. بگذریم از طعنه ها و زخم زبان های متعدد شخص وزیر نفت به دانشجویان و مجموعه دانشگاه صنعت نفت. #ادامه_در_کامنت_های_بعدی

A post shared by صدای ملت (@sedaye.mellat) on

مدیرکل سیاسی وزارت کشور منصوب شد ◾️بهرام سرمست از چهره های اصلاح طلب وزارت کشور به عنوان مدیر کل سیاسی این وزارتخانه منصوب شد/وی پیش از این مدیرکل سیاسی استانداری تهران بود/ایسنا

جعفرزاده: ‌
دردناک است که پس از ۳۹ سال، مردم می‌گویند ما خودمان می‌خواهیم کمک‌های خود را به مناطق زلزله‌زده منتقل کنیم .
#زلزله#مردم#بی_اعتمادی


‌ حضور #مهندس_محسن_هاشمی در #سرپل_ذهاب

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on

مسکن مهر یا مدفن مهر

شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۵۸ ب.ظ


نهاوندیان: تعیین تکلیف تعاونی های وحدت، البرز ایرانیان و افضل طوس از هفته آینده

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on

تصاویر هوایی از مناطق زلزله زده کرمانشاه

جمعه, ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۶:۰۱ ب.ظ


_ استراحت کوتاه امدادگران #هلال_احمر و سربازان #ارتش برای کمک دوباره به زلزله زدگان

A post shared by اعتدال در مسیر اصلاحات (@etedal_ir) on

#‏مصباح_یزدی (۲۵ آبان ۸۴): تشکیل دولت احمدی‌نژاد «نعمتی الهی» است/ بر اساس «وعده الهی» خداوند این نعمت را افزون خواهد کرد. 💠 سایت «نعمت الهی» امروز فیلتر شد! 
#احمدی_نژاد


‌ خدا وکیلی این دیگه چه وضعه کمک کردن هستش!؟ #کرمانشاه #زلزله

A post shared by Ayatolah Hashemi Rafsanjani (@hashemirafsnjani.ir) on

فرا رسیدن 28 صفر تسلیت باد

جمعه, ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۴ ب.ظ

شب 28 صفر در حرم امام خمینی

جمعه, ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۵۲ ب.ظ

طبق اخبار محلی که از دانشجویان هم ترمی کرمانشاهی شنیده ایم بیش از 1200 نفر در زلزله کرمانشاه کشته شده اند

و سه روستا از بر اثر شدت لرزه از صفحه های نقشه ها محو  شده اند  و اثری از انها باقی نیست

اما صدا و سیما دولت دستگاه های مربوطه دروغ و پنهان کاری می کنند

بخدا قیامت است

عصبانیت استاندار کرمانشاه از نحوه امداد رسانی

پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۲۱ ب.ظ


دکتر ربیعی: دست نیاز به سوی پژوهشگران دراز می کنم.

A post shared by پایگاه اطلاع رسانی دولت (@pad_dolat) on

اگر مردم عزیر   متوجه شدند به روستایی امداد رسانی نشد سریع با حلال 112 تماس بگیرند

از 2500 روستای استان کرماشاه حدود 2000 روستا آسیب کلی و جزیی دیده اند